İletişim: 0 (532) 055 35 40 | Mail: laden@ladenbaygin.com

Kendiniz ile ilgili gözünüzün önünde duran, belki de çok yakın olduğunuzdan göremediğiniz engeller sezinliyor musunuz?

Burada izin verirseniz ben devreye girebilir ve sizi rutininizin dışından hayatınıza bakarak düşünmeye davet edebilirim.

 

“Bütün dünyayı değiştirmene gerek yok, sadece kendini değiştir ve tüm dünyayı değiştirmeye başlamış olacaksın. Çünkü sen dünyanın bir parçasısın. Tek bir insan bile değişse, bu binlerce insana ulaşacak. Tamamen yeni bir insanlık türünün doğmasına sebep olacak bir devrim için tetikleyici olacaksın” – OSHO. 

ladenbaygin

Nasıl çalışacağımız hakkında bilgi vermeden önce, benden beklememeniz gereken şeylerin altını çizmek istiyorum.

Ben bir mentor ya da danışman değilim. Eğer benden tavsiyeler almak için görüşme yapmak istiyorsanız zamanınızı harcamayın çünkü size tavsiye vermeyeceğim. Koçluk sürecimizde kendi sorununuza en doğru çözümü kendinizin bulacağınızı biliyorum.

Ben psikolog ya da psikiyatrist değilim. Size reçete yazacak birine ihtiyacınız var ise alanında uzman kişilere başvurun çünkü ben bir doktor değilim.

Ben yaptıklarınızı takip edecek kişisel asistanınız değilim. Adımları atacak, harekete geçecek ve sorumluluk alacak kişi sizsiniz.

Ben elinde sihirli değneği olan bir kahraman değilim, bir dokunuş ile hayatınızın değişmesini sağlayamam.

Peki ne yapacağım, size nasıl yardımcı olacağım?

Öncelikle karşınızda sizi tüm dikkatiyle ve merakıyla dinleyen birini bulacaksınız. Sizi, sadece sözlerinizi değil, sözlerinizin arkasındakileri duymak için dinleyeceğim.

Size Niye diye sormayacağım, sizinle Nasıl’ı tartışacağım.

Kalıplaşmış hareket ve düşünce şekillerinizi sorgulamanıza ve bunu yaparken doğru sorular sormanıza yardımcı olacağım.

Kendinizi kaybedip aynı şeyleri anlatmaya başladığınızda araya girip size bunu fark ettireceğim. Bazen sizi terletecek sorular soracak, bazen de size meydan okuyacağım!

Hedefleriniz, yaşantınız, sorularınız ve hareket noktanız ile alakalı konularda daha net olmanızı ya da yeni bakış açıları geliştirmenizi, hayattan daha fazla zevk almanızı sağlayacağım. Tüm algım ve dikkatim ile size odaklanacağım görüşmelerimizde hem sezgilerimi, hem de bilimsel olarak kanıtlanmış koçluk teknik ve becerilerini kullanacağım.

Ancak unutmayın, ben sadece yanınızda olacağım, aksiyonu alacak, hayatınızı değiştirecek kişi ben değilim, SİZsiniz.

Yaşam koçluğunun nasıl bir deneyim olduğunu anlamanın en iyi yolu koçluk almaktır. Her türlü sorunuz için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ben varım!

button

Back to Top